TSE Yetkili Servis Kurulumu

Ülkemizde bulunan İmalatçı – üretici ve/veya ithalatçılar  Gümrük ve Ticaret Bakanlığı mevzuatlarında yer alan ürün grupları için, belirtilen kullanım ömrü süresince, satış sonrası servis  hizmetlerini sağlamak üzere, tespit edilen bölge, sayı ve özellikte  tse hyb belgesine sahip servis istasyonu kurmak ve yeterli teknisyen kadrosu bulundurmak zorundadır.

Servis istasyonları, doğrudan imalatçı ve/veya ithalatçılar tarafından kurulabilir ya da yazılı sözleşme yapmak suretiyle önceden kurulmuş ve bu alanda faaliyet gösterentse hyb belgesine sahip  servis istasyonları aracılığıyla da satış sonrası servis hizmetleri sağlanabilmektedir.

İnovatif Kurumsal Danışmanlık olarak bizler  gerek servis istasyonu kurulması, gerekse de kurulmuş servis istasyonları ile firmanız adına anlaşma sağlayarak gerekli servis teşkilatının kurulması hizmetini 12 yıllık tecrübesi ile hızlı ve güvenilir şekilde halletmektedir.

Üretim veya ithalat yaptığınız ürünün  TSE standardını belirlemek, standarda göre servis bolgelerini ve adetlerini öğrenmek için kurumsal danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

İletişim ve fiyat teklifi için bize ulaşınız.

 

Asansör Tse Hyb Belgesi

Merhabalar değerli okuyucu ve müşterilerimiz bugünlerde sık sık gündeme gelen ve asansör yetkili servislerinin başını ağrıtan TSE 12255 Hizmet Yeterlilik Standardı hakkında kısa bi[...]